Reference

Prohlédněte si vybrané
ukázky naší práce.

biopron.cz

produktový web

#WordPress #Divi

hdgeo.cz

firemní stránky

#WordPress #Divi

dixiegear.cz

internetový obchod

#WordPress #Divi #WooCommerce

iy.yoga

firemní stránky s vlastní klientskou sekcí

#WordPress #Divi #WooCommerce

carlsbadschool.cz

webová prezentace s internetovým obchodem

#WordPress #Divi #WooCommerce

gamesblog.cz

herní blog

#WordPress #Divi

dentalcare.cz

firemní stránky

#WordPress #Divi

rubinpalace.cz

firemní stránky

#WordPress #Divi

maleversailles.com

firemní stránky

#WordPress #Divi

qcgroup.cz

firemní stránky s vlastním rezervačním systémem

#WordPress #Divi #programování

dixieontheroad.cz

microsite na míru

#WordPress #Divi

dixieontheroad.cz

minisite

#WordPress #Divi

nekecame.cz

microsite na míru

#WordPress #programování

miomove.cz

stránky start-up projektu

#WordPress #Divi #WooCommerce

dopos.cz

firemní stránky

#WordPress #Divi

burimex.cz

firemní stránky s vlastním poptávkovým systémem

#WordPress #Divi #programování

visibility.cz

firemní stránky na míru

#WordPress #programování

dermitage.cz

firemní stránky

#WordPress #Divi

villaritter.com

firemní stránky

#WordPress #Divi

fyziocentrum.cz

firemní stránky

#WordPress #Divi

fab5ive.com

internetový obchod

#WordPress #WooCommerce #programování

meditravel.cz

firemní stránky s vlastním poptávkovým systémem

#WordPress #Divi #programování

Řekli o spolupráci s námi

Chtěl bych vám moc poděkovat, posunuli jste nás s WP o veliký kus dopředu..

Jaroslav Valenta (obchodní ředitel NaCesty.cz)

Po předchozí velmi negativní zkušenosti s jiným programátorem jsme poznali Tomáše a od té doby vše šlape jako hodinky. A když ne, napíšeme Tomovi a on je zase natáhne. Bezva komunikace po Skypu včetně telefonátů, rychlá odezva. Nedoporučujeme, potřebujeme, aby pracoval pro nás!

Pavel Schuster (zakladatel a majitel QRMEE.com)

Doporučuji, dělali jsme společně již 3 weby. Výborný přístup, rychlý, precizní.

Lenka Volfová (Marketing Manager winninggroup.cz)

V Tomáši Cirklovi jsem našla poklad. Doslova. Po mnoha pokusech a mnoha zklamáních na své cestě k vytvoření webových stránek jsem konečně objevila člověka, který je profesionál, rozumí své práci, je efektivní, rychlý, dobře se s ním komunikuje, je vstřícný a drží slovo. Pokud potřebujete někoho, kdo se vyzná ve wordpresu a v Divi šablonách, určitě Tomáše kontaktujte. Spadne vám velký kámen ze srdce, tak jako mně.

Alexandra Hubáčková (alexandrahubackova.com)

Původní verze našeho webu vůbec nesplňovala naše představy o vzhledu ani administraci, jakákoliv změna byl problém. Poté co jsme oslovili ke spolupráci pana Cirkla je najednou všechno jinak, během pár týdnů jsme měli úplně nový krásný web s intuitivním administrátorským rozhranním. Výborná komunikace a proklientský přístup ze strany pana Cirkla je pro nás nedocenitelným bonusem.

Barbora Malaníková (CEO miomove s.r.o.)

Děkuji za velmi rychlé vyřízení přechodu našeho webu na DIVI šablonu. Vše proběhlo hladce a velmi rychlým tempem. Za týden od zadání byl web zprovozněn. Děkuji i za technickou podporu.

Jaromír Bastl (JakNaEnergie.cz)

Jsem moc spokojená s vaším přístupem i prací, děkuji moc za spolupráci.

Edita Rajlichová (majitel ozdobyzedreva.cz)

WP je velmi silný nástroj, ale jako každý nástroj je třeba někoho kdo ho ovládá. Dík Tome za tvoji technickou odbornost, která dala mým přáním reálný rozměr.

Martin Smola (martinsmola.de)

Tomáši Cirklovi jsem nabídl reference za vysoce flexibilní a údernou spolupráci bez jakéhokoliv problému. Radost komunikovat. Tohle přesně chcete od WordPressaře.

Jiří Zábranský (cloudbase-hunters.cz)

První web jsme si nechali pro firmu dělat v roce 1998. Od té doby jsme spustili více než deset internetových projektů, včetně čtyř e-shopů. Jsem rád, že při našem prvním projektu postaveném na WordPressu jsme mohli spolupracovat s Tomášem. Jeho profesionální přístup, rady ohledně funkčnosti a dodržování dohodnutých termínů je přesně to, čeho si u svých dodavatelů po 25 letech podnikání vážím stále více.

Vít Blaha  (www.lms-helios.cz)

Chtěl bych tímto moc poděkovat skvělému programátorovi a správci wplama.cz Tomáši Cirklovi, který mi pomohl nejen s mým projektem, který beží dva roky na WordPressu a při svých 9 395 příspěvcích beží skvěle, Tomáš mi pomohl s několika úpravami a nastaveními a vše maká tak jak má… Navíc musím zmínit že používám WP jako primární administrační systém pro své klienty a díky wplama.cz mám totalní přehled o nejzajímavějších pluginech a kdykoliv potřebuju pomoc nebo radu obracím se na tam nebo přímo na Tomáše… Moc děkuji a jsem rád že takový web v ČR existuje a má takhle skvělého správce a člověka.

Pavel Šmerda  (www.nhlnews.cz)

Tomáša, odborníka na wordpress, ktorého som hľadala, aby nám pomohol vytvoriť naše web stránky som našla náhodou na internete, na portále pre živnostníkov ponúkajúcich svoje služby. A mala som naozaj šťastie. Nielenže cena za jeho služby bola priaznivá, ale aj celý kreatívny proces tvorby našich stránok prebiehal hladko, príjemne a veľmi konštruktívne, napriek tomu, že sme tvorili stránky vlastne v cudzom jazyku – v slovenčine. Tomáš reagoval na naše požiadavky vždy veľmi promptne, rýchlo, bol vždy ochotný a pripravený implementovať zmeny podľa našich želaní a ak bolo treba tak poradil. Vrele ho odporúčam.

Lucia Trezova (dietaarodina.org)

Potřeboval jsem udělat několik změn ve svém magazínu na WP, se kterými jsem si nevěděl rady. Pan Cirkl vše vyřešil profesionálně a rychle. Poradil mi i s dalšími vylepšeními, takže až je budu potřebovat udělat, určitě se na něj zase obrátím.

Marek Tomíšek (šéfredaktor USPORNE.info)

Velice si vážíme spolupráce. Všechny naše požadavky byly zapracovány přesně jak jsme chtěli, a to ve velice krátké době. Pan Cirkl je opravdu odborník na slovo vzatý. Jeho práci můžeme jenom doporučit, a už teď víme, že další naše projekty budou mít webové stránky od pana Cirkla. Ještě jednou moc děkujeme.

Stanislav Snopek (majitel pekstav.cz)

Pojďte s námi vytvořit super WordPress stránky!

E-mail

poptavka@wplama.cz

Telefon

+420 721 589 155